tel.: (34) 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / MUKiS / muzyka

muzyka

 


Warsztaty muzyczne w ramach projektu MUKiS to spotkania dla wszystkich osób, które lubią muzykować, są zainteresowane i chcą się rozwijać w tej dziedzinie.
Warsztaty są indywidualnie dostosowywane do potrzeb grupy, która działa, tworzy czy spotyka się w wybranym ośrodku kultury naszego regionu. Zajęcia te obejmują wybrane zagadnienia muzyczne ujęte w kilka kategorii: muzyka i ruch, instrumenty, śpiew, improwizacja oraz historia muzyki. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli uaktywnić poszczególne partie ciała biorąc udział w zabawach muzyczno-ruchowych, poznać wybrane kategorie instrumentów, wziąć udział w zajęciach emisji głosu, zapoznać się z piosenką, musicalem, improwizacją oraz pogłębić swoją wiedzę na wybrane zagadnienia dotyczące historii muzyki.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU


Zajęcia prowadzi:
Paulina Zarzycka – instruktor ds. muzycznych, absolwentka Wydziału Sztuki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Laureatka licznych przeglądów wokalnych. Występowała na wielu scenach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Od kilku lat współpracuje z zespołami folklorystycznymi i ośrodkami kultury, działającymi na terenie naszego regionu, pełniąc funkcję instruktora śpiewu.