tel.: (34) 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / galeria Art Foto / galeria FOTOPOBUDKA / 2018

2018

 


 

 O galerii...

Od stycznia 2014 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie działa nowa Galeria FOTOPOBUDKA. Utworzona została, by promować fotografów lokalnych, zaczynających swoją przygodę z fotografią. Trzy duże powierzchnie ekspozycyjne umiejscowione w holu ROK pomieszczą klika dużych rozmiarów fotografii lub nawet kilkadziesiąt mniejszych formatów.

Zapraszamy wszystkich fotografów z Częstochowy i regionu do prezentacji swoich prac. Tematyka fotografii jest dowolna, ale prace muszą tworzyć zwartą tematycznie całość.

W sprawie możliwości ekspozycji prosimy o kontakt z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Częstochowie- z instruktorem fotografii Sławomirem Jodłowskim.


BIEŻĄCA EKSPOZYCJA

07.05.2018 – 31.05.2018 - Wystawa fotografii Dominika Wiśniewskiego – „Przemysł fotograficzny”

zaproszenie na wystawę

Dominik Wiśniewski - ur. 1992 r. w Częstochowie, członek Jurajskiego Fotoklubu Częstochowa. Związany z fotografią od najmłodszych lat, kontynuator tradycji rodzinnych, gdyż tata prowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych zakładów fotograficznych w mieście. Brał udział w wielu konkursach fotograficznych, wystawach zbiorowych ( Klimaty Częstochowy, Debiuty 2010- wystawa Fotoklubu w restauracji Rue de Foch (laureat wyróżnienia w konkursie Fotograf Roku 2010 w Fotoklubie oraz III Miejsca w konkursie fotograf Roku 2017, wyróżnienie w konkursie organizowanym przez częstochowskie MPK Tramwaje Photo Day 2009)


  ARCHIWUM EKSPOZYCJI