tel.: 34 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / stowarzyszenie / działania 2014 / magia słowa

stowarzyszenie / działania 2014 / magia słowa

Warsztaty recytatorskie, doskonalące sztukę żywego słowa zostały zorganizowane w dniu 30 kwietnia br., w godzinach popołudniowych.
Było to pierwsze bezpłatne spotkanie warsztatowe w ramach projektu Magia słowa, realizowanego przez Stowarzyszenie kultura.pl we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Częstochowie i przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Częstochowy.

Kwietniowe warsztaty były adresowane do młodzieży-uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W zajęciach, które prowadził Sebastian Banaszczyk- aktor częstochowskiego Teatru, uczestniczyło 12 osób.

 Magia Słowa Magia Słowa Magia Słowa


                                                                            

Kolejne spotkania będą organizowane cyklicznie, co miesiąc, do września br..

Realizatorzy warsztatów chcą zaprosić do udziału dzieci i młodzież- uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Drugie spotkanie w zakresie Magii słowa, adresowane do młodszych grup wiekowych, planowane jest pod koniec maja br. Zachęcamy do udziału i serdecznie zapraszamy zainteresowanych młodych recytatorów wraz z opiekunami. 


Drugie spotkanie warsztatowe w ramach projektu Magia słowa zostało zorganizowane w dniu 29 maja br. w godzinach popołudniowych. Tym razem z możliwości szlifowania swoich umiejętności recytatorskich skorzystali uczniowie częstochowskich szkół podstawowych.
W warsztatach uczestniczyło 7 osób. Zajęcia prowadziła Katarzyna Skolik-Miedziak-aktorka i pedagog.

Magia Słowa Magia Słowa Magia Słowa
 


 W trzecim spotkaniu warsztatowym z cyklu Magia słowa, zorganizowanym w dniu 19 września br., uczestniczyli uczniowie częstochowskich gimnazjów. Nad doskonaleniem umiejętności recytatorskich młodych pasjonatów sztuki żywego słowa czuwała Iwona Chołuj-aktorka Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie.

Magia Słowa Magia Słowa Magia Słowa