tel.: 34 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / MUKiS / fotografia

fotografia

 


 

Zajęcia z zakresu fotografii „Za i przed obiektywem”, będą stanowiły cykl spotkań i wykładów objaśniających podstawy fotografii, omawiających stosowane techniki oraz będą związane ze świadomym wykorzystaniem fotografii i video- zrealizowanych przez uczestników, jako medium zapisu dokumentalnego , jak i twórczych, kreacyjnych działań w oparciu o cyfrowe technologie.
Przewidujemy także praktyczne wykonywanie fotografii w mobilnym studio fotograficznym, możliwym do zainstalowania np. w gminnym ośrodku kultury. W ramach projektu zorganizowane zostaną plenery foto - video na terenie Jury krakowsko-częstochowskiej.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

 


 

Zajęcia prowadzi:
Sławomir Jodłowski - absolwent Wyższej Szkoły Fotografii w Warszawie, główny instruktor ds. fotografii i filmu w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców, prezes Jurajskiego Fotoklubu w Częstochowie. Organizator licznych imprez fotograficznych, plenerów, konkursów, warsztatowych spotkań autorskich, które prowadzą najwybitniejsi fachowcy w tej dziedzinie. Od wielu lat przygotowuje doroczną wystawę Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji CYBERFOTO.