tel.: (34) 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / projekty

10
grudnia
2018

25. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek - Będzin - Eliminacje Częstochowa

XXII Jurajski Przegląd Grup Kolędniczych HERODY 2019 Mikołajki w ROK-u

przeglądaj wydarzenia:

XXV Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
im. Ksiądz Kazimierza Szwarlika
Eliminacje rejonowe - Częstochowa
10 grudnia 2018 r.

godz. 11.00 - 13.00
1.   Duet "AKAduo" Patrycja Piątek i Klaudia Szczepanik z Włoszczowej
2.   Daniel Rachwalik ze Szkoły Podstawowej w Kłomnicach
3.   Kinga Duś ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Koniecpolu
4.   Anna Młodożeniec ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Koniecpolu
5.   Duet Agata&Angelika z VII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie
6.   Oliwier Borowiecki z Częstochowy
7.   Jakub Rosiński z VIII Liceum Ogólnokształcącego Samorządowego w Częstochowie
8.   Julia Soboniak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubojnie
9.   Zespół wokalny "LA MUSICA MIA" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubojnie

godz. 13.15 - 14.15
10. Sonia Szyryńska z parafii pw. św. Stanisława Kostki w Częstochowie
11. Szymon Kuliński ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Stanisława Wyspiańskiego w Częstochowie 
12. Wojciech Smykal z Częstochowy
13. Katarzyna Owczarek z Miejskiego Ośrodka Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku
14. Kornelia Musiał ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
15. Międzyszkolny zespół wokalno-instrumentalny "DOMINO" ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Czarnym Lesie

godz. 14.45 - 16.45
16. Zuzanna Klorek ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
17. Marta Desperak ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
18. Joanna Pilśniak z Miejskiego Ośrodka Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku
19. Jacek Miernikiewicz z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Mykanowie
20. Schola liturgiczna "BADURKI" z parafii pw. Nawrócenia św. Pawła w Częstochowie
21. Jagoda Wypych ze Szkoły Muzycznej "TALENT" w Kłobucku
22. Lena Kuc ze Szkoły Muzycznej "TALENT" w Kłobucku
23. Magdalena Grzegorzek ze Szkoły Muzycznej "TALENT" w Kłobucku
24. Dobrawa Grzegorzek ze Szkoły Muzycznej „TALENT” w Kłobucku
25. Alicja Leszczyńska ze Szkoły Muzycznej "TALENT" w Kłobucku
26. Magdalena Jura ze Szkoły Muzycznej "TALENT" w Kłobucku
27. Oliwia Skwara ze Szkoły Muzycznej "TALENT" w Kłobucku
28. Julia Walaszczyk z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Nowej Brzeźnicy
29. Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu  


Eliminacje rejonowe - Częstochowa
11 grudnia 2018 r.

godz. 11.00 - 13.00
1.   Schola dziecięco-młodzieżowa "JEZUSOWE PROMYKI" z parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Ksawerowie
2.   Amelia Cierpiał ze Szkoły Podstawowa nr 31 w Częstochowie
3.   Maja Bryguła ze Szkoły Podstawowej nr 31w Częstochowie
4.   Weronika Gieroń ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Koniecpolu
5.   Sonia Zagził ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Koniecpolu.
6.   Inga Kucharska z Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie
7.   Amelia Nićka ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzydlowie
8.   Zespół wokalny "BAJKOWE DZIECIAKI" z Centrum Edukacji Artystycznej "Świat Bajek" w Gorzkowicach
9.   Izabela Szulc ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Czarnym Lesie
10. Kornelia Dusza z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Popowie
11. Kinga Hyra z II Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Częstochowie
12. Małgorzata Grabowska ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
13. Małgorzata Jankowska z Miejskiego Ośrodka Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku
14. Kacper Przybylski ze Szkoły Podstawowej nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie
15. Zespół wokalno-instrumentalny „CHRYSTUSOWE LATOROŚLE” z parafii pw. NMP Częstochowskiej w Częstochowie

godz. 13.15 - 14.15
16. Zespół wokalny "RETRO" z Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie
17. Izabela Grzyb z Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie
18. Karolina Rachwalik ze Szkoły Podstawowej w Kłomnicach
19. Zespół folklorystyczny "JANOWIANIE" z Gminy Janów
20. Pola Szcześniewska ze Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Artystycznej "AKORD" w Częstochowie
21. Liwia Satalecka ze Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Artystycznej "AKORD" w Częstochowie

godz. 14.45 - 15.45
22. "To znaczy"
23. Małgorzata Nocuń ze Społecznego Ogniska Muzycznego nr 3 w Częstochowie
24. Nadia Gołda ze Szkoły Podstawowej w Starym Kocinie
25. Zespół śpiewaczy "LIPOWIANKI" z Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Zielonej
26. Nadia Trąbczyńska ze Szkoły Podstawowa nr 46 w Częstochowie
27. Marta Mielnicka ze Zgromaszenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Częstochowie
28. Antonina Smykal Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Akord
29. Zuzanna Smykal Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Akord
30. Adam Sikorski z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Mykanowie

XXII Jurajski Przegląd Grup Kolędniczych HERODY 2019 Mikołajki w ROK-u

przeglądaj wydarzenia: