tel.: 34 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / projekty

22
listopada
2019

XXIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papierowy Świat”

Finał Ogólnopolskiego konkursu filmowego Legendy Jury - promocja wydawnictwa

przeglądaj wydarzenia:

baner z logo XXIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Papierowy Świat"

ORGANIZATOR
Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

WSPÓŁORGANIZATOR
Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

PATRONAT
Starosta Częstochowski
Wójt Gminy Dąbrowa Zielona

Konkurs adresowany jest do dzieci szkół podstawowych, gimnazjów, klas ponad-gimnazjalnych, zespołów plastycznych w domach, ośrodkach i klubach kultury oraz osób dorosłych.

Prace należy przesłać do dnia 8 listopada 2019 r.

Ogłoszenie wyników Konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi podczas uroczystego otwarcia wystawy w dniu 22 listopada br. (piątek) o godz. 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej.

Do pobrania:
Regulamin
Karta zgłoszenia

 


 

Wyniki konkursu

GRUPA I – przedszkole i kl.0

NAGRODY:
Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej Oddział w Olbrachcicach– grupa 3, 4, 5 –latki
Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej Oddział w Soborzycach – grupa 3, 4, 5 –latki
Igor Szymański – Oddział Miejskiego Przedszkola nr 8 w Częstochowie
Publiczne Przedszkole w Konopiskach – grupa „Leśne duszki”
Publiczne Przedszkole w Konopiskach – grupa „Kotki i myszki”

WYRÓŻNIENIE:
Filip Bednarski – Oddział Miejskiego Przedszkola nr 8 w Częstochowie
Anastazja Molenda – Oddział Przedszkolny w Kusiętach

GRUPA II - kl. I – III szkoła podstawowa

I Nagroda Marlena Wąsek - koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Milena Wąsek – koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Marcel Kucharski – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Świetlica Środowiskowa „Zgrana Paka” w Cielętnikach
II Nagroda Szymon Mielczarek – zestaw prac- Szkoła Podstawowa w Podlesiu
II Nagroda Jowita Zaskórska – koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
III Nagroda Marta Sadowska – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej
III Nagroda Milena Bąk - Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

WYRÓŻNIENIE
Zuzanna Włochowicz – Szkoła Podstawowa w Podlesiu (zestaw prac)

GRUPA III - kl. IV - VI szkoła podstawowa

I Nagroda Lena Obońska - koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda - Amanda Klimczyk – koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Aleksandra Kuras – koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Oliwia Majchrzak – koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Kinga Szołtysik – Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu
I Nagroda Nikola Oberska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach
II Nagroda Julia Gorgoń – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach
II Nagroda Zuzanna Krzak - Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach
II Nagroda Bartosz Bąk – Szkoła Podstawowa w Kłomnicach
III Nagroda Michał Zych – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

GRUPA IV - kl. VII – VIII szkoła podstawowa

I Nagroda Zuzanna Szyda – koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Julia Stypka – koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Nikola Strużykowska - koło plastyczne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej
I Nagroda Wiktoria Orzeł – koło plastyczne przy GOK w Dąbrowie Zielonej
II Nagroda Agnieszka Kołodziejczyk - Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie

GRUPA V - szkoły średnie i dorośli

I Nagroda Środowiskowy Dom Samopomocy w Soborzycach
II Nagroda Jerzy Nieczyporowicz - Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie
III Nagroda Piotr Chyliński - Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie

WYRÓŻNIENIA
Krzysztof Kozioł - Dom Pomocy Społecznej w Lelowie
Tomasz Ocios – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie
Piotr Żurek - Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie
Katarzyna Szudlo - Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu

Finał Ogólnopolskiego konkursu filmowego Legendy Jury - promocja wydawnictwa

przeglądaj wydarzenia: