tel.: 34 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / projekty

11
grudnia
2019

26. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie - eliminacje regionalne

XXIII Jurajski Przegląd Grup Kolędniczych Herody 2020 Mikołajki w ROK-u – warsztaty plastyczne i koncert

przeglądaj wydarzenia:

Termin eliminacji regionalnych w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie: 11-12 grudnia 2019 r. w godz. 10.00 - 16.00

W przypadku uwag, pytań - kontakt: Karolina Mrugalska, e-mail: muzyka@rok.czestochowa.pl, tel. 34 324 94 81 wew. 30

Kolejność prezentacji eliminacji regionalnych MFKiP

11.12.2019 r.

10.00-12.00
1. Duet "MK Duo" z Klubu Osiedlowego "Helikon" w Dąbrowie Górniczej
2. Duet Kacper Przybylski i Zuzanna Smykal ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Częstochowie
3. Solistka Zuzanna Smykal ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Częstochowie
4. Duet Natalia Gonera i Marlena Kubicka z akompaniamentem Wiktorii Gromek z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie
5. Solistka Antonina Smykal ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Częstochowie
6. Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Wieluniu
7. Duet Julia Nguyen The, Nikola Nguyen The z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie
8. Solistka Dominika Gębska z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie
9. Solistka Wiktoria Krzeczek z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie
10. Solistka Katarzyna Psiuk z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie

12.15 – 14.00
11. Solista Kacper Bąk ze Śląskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej w Zawierciu
12. Solistka Nadia Trąbczyńska z MDK w Częstochowie
13. Solista Oliwier Borowiecki z Częstochowy
14. Solista Wojciech Smykal ze Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Artystycznej "Akord" w Częstochowie
15. Solistka Amelka Nićka ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Skrzydłowie
16. Solistka Joanna Migalska z I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Częstochowie
17. Solistka Julia Bodora ze Społecznego Ogniska Muzycznego nr 3 w Częstochowie
18. Solistka Maja Krzywańska z I liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Częstochowie
19. Solistka Martyna Kundzicz z I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie
20. Solistka Małgorzata Nocuń ze Społecznego Ogniska Muzycznego nr 3 w Częstochowie
21. Solistka Maria Pietrzak z Centrum Muzycznego "Double Time" w Częstochowie

14.30-16.00
22. Solistka Nadia Gołda ze Szkoły Podstawowej w Starym Kocinie
23. Solistka Zuzanna Klekocińska z Kletni
24. Solistka Oliwia Chabowska z IX Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego o kierunku aktorskim w Krakowie
25. Solistka Julia Szrejeler z IX Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie
26. Schola liturgiczna DEO GRATIAS
27. Duet "PIEŚNIARA" z Fundacji Sztukarnia w Krakowie
28. Schola "ANIOŁY ZBAWICIELA" z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Blachowni
29. Zespół wokalny "SZALONA PIĄTKA PLUS" z Gminnego Ośrodka Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju 
30. Solistka Julia Walaszczyk z IV Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Częstochowie


 12.12.2019 r.

10.00 – 12.00
1. Solistka Julia Wiśniewska ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Częstochowie
2. Solistka Michalina Wolniewicz ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Częstochowie
3. Solistka Alicja Małek ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Częstochowie
4. Zespół wokalny "PLUSZOWY MIŚ" ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Częstochowie
5. Solistka Gabriela Stasińska ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
6. Solistka Julia Wojtowicz ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
7. Solistka Katarzyna Otwinowska ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku

12.15 – 14.00
8. Solistka Maja Bryguła ze Szkoły Podstawowej nr 31 im. Orła Białego w Częstochowie
9. Solistka Kornelia Musiał ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
10. Solistka Lena Kęsik ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
11. Solistka Maja Kowalczyk ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
12. Solistka Małgorzata Grabowska ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
13. Solistka Maria Świątkowska ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
14. Solistka Wera Łyżniak ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kłobucku
15. Solistka Julia Dobosz ze Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Artystycznej "Akord" w Częstochowie
16. Solistka Julia Tkacz z Myszkowa
17. Solistka Jagoda Wypych ze Szkoły Muzycznej "Talent" w Kłobucku
18. Solistka Patrycja Herman z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Aleksandrii
19. Solistka Wiktoria Herman z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Aleksandrii

14.30 -16.00
20. Solistka Lena Gruca z Panek
21. Solista Bartosz Bąk z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach
22. Solistka Milena Bąk z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach
23. Solistka Milena Kulej z Krzepic
24. Duet "RODZINA" z Częstochowy
25. Solistka Monika Kleber z Częstochowy
26. Solistka Weronika Kowalik, akompaniament Kacper Kowalski z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie
27. Zespół Śpiewaczy "LIPOWIANKI" z Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Zielonej
28. Zespół wokalny "IN TONO" z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach

XXIII Jurajski Przegląd Grup Kolędniczych Herody 2020 Mikołajki w ROK-u – warsztaty plastyczne i koncert

przeglądaj wydarzenia: