tel.: 34 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / rekomendujemy

22
maja
2018

Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej - wystawa fotogafii Sławomira Jodłowskiego

PIGMALION FANTASTYKI 2018 - konkurs literacki Projekt Cool-Tour-Park RYMER - Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach

przeglądaj wydarzenia:

Sławomir Jodłowski pokaże na fotografiach "Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej"

Autor, Instytut Historii Akademii im. Długosza oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zapraszają na wernisaż wystawy "Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej". Wydarzenie zaplanowano 22 maja na godz. 17.00. Fotografie Sławomira Jodłowskiego zagoszczą w sali wystawowej Biblioteki Głównej AJD (al. Armii Krajowej 36a).

Sławomir Jodłowski na co dzień pracuje jako instruktor ds. fotografii i filmu w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, współpracuje również z TVP jako operator obrazu filmowego.
Jest absolwentem Wyższej Szkoły Fotografii w Warszawie. Jego praca dyplomowa „Surrealistyczne aspekty francuskiego surrealizmu” została nagrodzona „za szczególne wartości intelektualne”. To laureat odznaki Zasłużony Działacz Kultury, nagrody Związku Polskich Artystów Fotografików za upowszechnianie i ochronę dóbr kultury, Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy w dziedzinie upowszechniania kultury, a także stypendium artystycznego przyznanego przez marszałka województwa śląskiego.
Jako artysta fotografik, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, prezes Jurajskiego Fotoklubu RP, jest animatorem kultury w dziedzinie upowszechniania fotografii.

plakat - zaproszenie na wystawę

PIGMALION FANTASTYKI 2018 - konkurs literacki Projekt Cool-Tour-Park RYMER - Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach

przeglądaj wydarzenia: