Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie | Otwarte Mistrzostwa Ludzi Kultury Województwa Śląskiego
X

tel.: 34 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / rekomendujemy

7
października
2018

Otwarte Mistrzostwa Ludzi Kultury Województwa Śląskiego

VIII Konkurs Fotograficzny PAMIĘTAMY - Chorzów Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych „Śpiewam Tobie Polsko” - Będzin

przeglądaj wydarzenia:

Szanowni Państwo,
w imieniu Fundacji Silesia Pro Active serdecznie zapraszamy na pierwsze Otwarte Mistrzostwa Ludzi Kultury Województwa Śląskiego, które odbędą się 7 października w ramach 10. PKO Silesia Marathon.

Poniżej link do publikacji na oficjalnej stronie biegu:
https://silesiamarathon.pl/mistrzostwa-ludzi-kultury-woj-slaskiego/

Regulamin
Otwartych Mistrzostw Ludzi Kultury Województwa Śląskiego

1. Otwarte Mistrzostwa Ludzi Kultury Województwa Śląskiego rozgrywane są pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Wojciecha Saługi.
2. Mistrzostwa odbędą się na dystansie maratonu i półmaratonu w ramach PKO Silesia Marathon 2018.
3. Uczestników Mistrzostw obowiązują regulaminy PKO Silesia Marathon i PKO Silesia Półmaraton.
4. W Zawodach mogą wziąć udział zawodnicy związani z szeroko pojętą kulturą województwa śląskiego, zarówno zatrudnieni w instytucjach kultury, jak i freelancerzy.
5. Mistrzostwa dotyczą pracowników instytucji kultury województwa śląskiego, instytucji miejskich i instytucji ministerialnych działających na terenie województwa śląskiego, a także pracowników podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie kultury oraz NGO działających na terenie województwa śląskiego na rzecz kultury.
6. Rywalizacja dotyczy zarówno pracowników wykonujących zawody artystyczne, jak i administracyjne w instytucjach kultury.
7. W Mistrzostwach mogą wziąć udział freelancerzy związani z kulturą, jej tworzeniem i rozpowszechnianiem, m.in. muzycy, plastycy, rzeźbiarze, pisarze, aktorzy, lalkarze, animatorzy kultury, dyrygenci, filmowcy, plastycy, kulturoznawcy, reżyserzy, projektanci, scenografowie, dramaturdzy, producenci, kabareciarze, stand-uperzy, dramatopisarze, tancerze, wokaliści, operatorzy kamer, dźwiękowcy, oświetleniowcy i inni wykonujący działalność artystyczną.
8. Zawodnicy we własnym zakresie zapisują się i dokonują opłaty startowej.
9. Zawodnicy, oprócz udziału w Mistrzostwach, mogą brać udział w klasyfikacji drużynowej.
10. Aby wziąć udział w Zawodach, należy zarejestrować się na wybrany bieg na stronie www.silesiamarathon.pl, dokonać opłaty startowej i na adres kultura@silesiamarathon.pl przesłać następujące informacje:
- imię i nazwisko,
- dystans,
- numer startowy,
- instytucja kultury / związek z kulturą województwa śląskiego.
Po weryfikacji zgłoszenia zawodnicy będą informowani drogą elektroniczną o włączeniu (lub nie) do klasyfikacji.
11. W ramach Mistrzostw będą prowadzone klasyfikacje open mężczyzn i open kobiet.
12. Wyniki Rywalizacji ogłoszone zostaną po rozegraniu Zawodów, a ceremonia dekoracji zwycięzców odbędzie się w drugiej połowie października w jednej z instytucji kultury.

Aby wziąć udział w Mistrzostwach, należy zarejestrować się na maraton lub półmaraton rozgrywany w ramach PKO Silesia Marathon 2018, dokonać opłaty startowej i na adres kultura@silesiamarathon.pl przesłać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– dystans
– numer startowy,
– instytucja kultury / związek z kulturą województwa śląskiego.

VIII Konkurs Fotograficzny PAMIĘTAMY - Chorzów Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych „Śpiewam Tobie Polsko” - Będzin

przeglądaj wydarzenia: