Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750-lecia Lublińca

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750-lecia Lublińca

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym z okazji urodzin naszego miasta.

Lubliniec to miasto z wielowiekową tradycją, jak głosi legenda w 1272 roku książę Władysław Opolski wielokrotnie przybywający na te tereny w celach łowieckich wypowiedział słowa ,,Lubi mi się tu być”.

Stąd pochodzi nazwa Lublińca, a słowa władcy są aktualne do dzisiaj. Lubimy swoje miasto, lubimy tu być, cieszymy się kiedy przyjeżdżają do nas goście.

Każdy z nas ma swoje ulubione, zaczarowane miejsce, gdzie lubi iść na spacer, spotkanie, randkę, zwiedzanie, gdzie może spotkać się z przyjaciółmi, odkrywać miejsca z ciekawą historią, nietuzinkową architekturą. Pokażcie nam swoje „Lubi mi się tu być…”. Jakie są Wasze ulubione uliczki, kamieniczki i zakamarki?

Prace należy dostarczyć do dnia 30 września 2022 roku do Miejskiego Domu Kultury  w Lublińcu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi: 27 października 2022 roku w siedzibie Organizatora.

Plakat konkursowy. Uliczki, Kamieniczki, Zakamarki. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750 urodzin Miasta Lublińca. Grafika przedstawiająca kamienice. Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Na prace czekamy do 30 września 2022.

Załączniki

Zobacz podobne
02.10.2023

 Zachęcamy do udziału w Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy IRIT AMIEL  Konkurs jest organizowany pod honorowym patronatem Alona Goldmana –...

Baner 1- pion.jpg
02.10.2023

                              MASKI„Człowiek najmniej jest sobą , gdy mówi we własnym imieniu. Daj mu maskę, a...