Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Wykład - Malowanie światłem

Wykład - Malowanie światłem

ROK zaprasza na Malowane światłem czyli wykład fotografa Dariusza Machury

Wykład - malowane światłem odbędzie się w poniedziałek 4 grudnia 2023 r. o godz. 18.00 w GALERII ART FOTO ROK-u. Wstęp wolny.

Dariusz Machura - fotograf specjalizujący się w technice Malowania Światłem i fotografii na długim czasie naświetlania. Ambasador marki oświetleniowej FOMEI oraz profesjonalnego sprzętu do malowania światłem - Ants On A Melon. Członek grupy fotograficznej Jurassic Photo Team, fan wszelkiego rodzaju kreatywnego i kolorowego świetlenia LED i nie tylko. Efekty na jego zdjęciach uzyskuje już na surowym materiale z aparatu, bez ingerencji programów graficznych czy renderowania 3D przez co każe zdjęcie wykonane za pomocą Malowania Światłem będzie unikatowe i niemożliwe do powtórzenia. Jego zdjęcia możecie zobaczyć na wielu grupach fotograficznych w Polsce i na świecie jak również w konkursach fotograficznych. Jeden z pionierów Malowania Światłem w Polsce!

Zobacz podobne
69-OKR - baner poziom.jpg
24.04.2024

Terminy eliminacji konkursowych 69. OKR organizowanych przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie: 24 kwietnia 2024, godz. 10.00- eliminacje dla...

Inne z tej kategorii
Ikony foto-poziom.jpg
07.04.2024

Warsztaty MUKiS „Światło, kamera… akcja!” Prowadzący: Kamil Myszkowski i Krzysztof Szlapa  termin: 07.04 2024 godz. start o godz. 11.00...