Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

XXV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, ruchową oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi „Moje podróże małe i duże

XXV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, ruchową oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi „Moje podróże małe i duże

Częstochowa dn.24.11.2021 r

Protokół z obrad jury

XXV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży

z niepełnosprawnością intelektualną, ruchową oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi

„Moje podróże małe i duże"

Częstochowa 2021

 

 

Organizatorzy:

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie

Patronat:

Starostwo Powiatowe w Częstochowie

Jury w składzie:

Janina Worwąg- pedagog specjalny

Anna Paleczek-Szumlas – Dyrektor MGS

Małgorzata Majer – Dyrektor ROK

Barbara Szyc - artysta plastyk, MGS, Częstochowa

Małgorzata Chebel- st. instruktor d/s plastyki ROK

dokonało przeglądu 124 prac z 25 placówek szkolno- wychowawczych z terenu województwa śląskiego. Przyznano 31 nagród:

 

NAGRODA DYREKTORA REGIONALNEGO OŚRODKA KULTURY W CZĘSTOCHOWIE

Mateusz Zaborski   Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej  w Częstochowie

 

NAGRODA DYREKTORA MIEJSKIEJ GALERII SZTUKI W CZĘSTOCHOWIE

Dawid Treder Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna w Katowicach

 

GRUPA I

NAGRODY

Angelika Garbacz  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Karola Mańki w Lublińcu

Aleksander Karkowski   Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Kłobucku

Marcin Migdalski Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Pinokio” w Częstochowie

Michał Sobala Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna w Katowicach

Dominik Kondziołka  Katowice

Maja Pasemko Szkoła Podstawowa Specjalna w Częstochowie

Julia Pasemko Szkoła Podstawowa Specjalna w Częstochowie

Kazimierz Gaweł Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Karola Mańki w Lublińcu

 

 

GRUPA II

NAGRODY

Anna Wojtacha Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 5 w Częstochowie

Julia Wilczyńska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 5 w Częstochowie

Dawid Trojok  Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach

Anna Baloń Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach

Jarosław Nowak  Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach

Martyna Kyrcz Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach

Patryk Senejko  Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Łukasz Grzyb  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Karola Mańki w Lublińcu

Mateusz Strużyk Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Karola Mańki w Lublińcu

Dawid Miśta Szkoła podstawowa nr 7 Specjalna w Katowicach

 

GRUPA III

NAGRODY

Jakub Psik  Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych

                         im. Marii Grzegorzewskiej w Częstochowie

Krzysztof Świątoniowski Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych

                       Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Częstochowie

Jowita Sosna Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych

                         im. Marii Grzegorzewskiej w Częstochowie

Marcin Marchwicki Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych

                         im. Marii Grzegorzewskiej w Częstochowie

Wiktoria Dłubała Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Myszkowie

Patryk Pompa   Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Myszkowie

Wiktoria Stasiura  Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Myszkowie

Patrycja Lech Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Myszkowie

Łukasz Strządała Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie

Wiktoria Łongwa Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie

Weronika Żelazo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie

 

 

Jury oceniło poziom merytoryczny i artystyczny nadesłanych na konkurs prac jako bardzo dobry. Odnotowano różnorodność tematów, bardzo interesujące rozwiązania plastyczne a co najważniejsze twórczą swobodę wypowiedzi widoczną w nadesłanych na konkurs pracach. Biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom prac jury postanowiło przyznać równorzędne nagrody. Jury w imieniu organizatorów dziękuje wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu i zaprasza do udziału

w  kolejnych edycjach.

 

 

 

Załączniki

Zobacz podobne
Grafika-internet (2).jpg
23.01.2022

XXV Jurajski Przegląd Grup Kolędniczych HERODY 2022   W najbliższą niedzielę 23 stycznia 2022 r. odbędzie się już XXV Jurajski Przegląd Grup...

ZSP nr 1 - pion.jpg
20.01.2022

  „Niech się nie schowa w obiektywie Częstochowa”Regionalny Ośrodek Kultury i Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Częstochowie serdecznie...

Inne z tej kategorii
image3.jpg
20.01.2022

Znamy laureatów II Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Niech się nie schowa w obiektywie Częstochowa”. Wernisaż wraz z wręczeniem nagród...

249156638_4861505020535856_1528323871938207662_n.jpg
07.12.2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Radość Kolędowania", który odbędzie się 7 grudnia 2021r. (wtorek) od...

plakat -świat malowany plasteliną kolorowe jarmarki 2021.jpg
25.11.2021

Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Częstochowie oraz Starostwem Powiatowym w Częstochowie zaprasza dzieci i...