Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zajęcia plastyczne to głównie ćwiczenia kreatywne i praktyczne oraz wzmacnianie sprawności i talentów manualnych. Zajęcia z wykorzystaniem najbardziej popularnych technik plastycznych poprzez wyszukane innowatorskie techniki wykraczające poza program edukacji szkolnej. Przy wykorzystaniu szerokiego wachlarza technik i form plastycznych jaki proponujemy uczestnicy maja szansę na stworzenie niepowtarzalnych, unikatowych prac plastycznych i rękodzielniczych. Zajęcia adresowane są do różnych grup wiekowych; dzieci, młodzieży i seniorów.

Tematy zajęć

W ramach zajęć najczęściej proponowane tematy przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych:

  1. Malowanie obrazów plasteliną
  2. Wełniana lalkomania
  3. Wielkanocne wełniane inspiracje
  4. Papierowy zawrót głowy – kwiaty z serwetek
  5. Tkanie igłą i wełną – podstawki, bądź dekoracja na ścianę
  6. Zakładki do książek
  7. Obrazy wykonywane metodą repujado
  8. Malowanie farbami olejnymi  aniołów na desce /tylko dorośli/ min. 3 cykle zajęć

Zapraszamy do udziału.


 Zdjęcie Małgorzaty Chebel.Zajęcia prowadzi:

Małgorzata Chebel – plastyk, starszy instruktor d.s. plastyki, animator kultury, pomysłodawca i koordynator konkursów, przeglądów, warsztatów plastycznych, plenerów malarskich w Polsce i zagranicą, organizator wystaw malarskich zbiorowych i indywidualnych. Od szeregu lat czynnie współpracuje z domami i ośrodkami kultury w północnym subregionie województwa śląskiego uczestnicząc w różnych formach artystycznych i dydaktycznych.