Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Sortuj:
alfabetycznie
wg dat

 Zajęcia taneczne w ramach Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki skierowane są do grup/zespołów tanecznych we wszystkich kategoriach wiekowych i specjalizujących się w różnych stylach tanecznych. 


Podczas warsztatów uczestnicy mają możliwość rozwoju swojej pasji poprzez pogłębianie umiejętności i wiedzy z zakresu tańca oraz poznawania nowych możliwości ruchowych.


Zajęcia odbywają się w formie warsztatów z zakresu różnych technik tanecznych (m.in. tj.: podstawy tańca klasycznego, jazzowego, współczesnego, disco) dostosowanych do indywidualnych potrzeb grup/zespołów.


Ważnym elementem warsztatów będą konsultacje choreograficzne dla instruktorów, dyskusja na temat aktualnych przepisów IDO oraz zasad udziału w konkursach/festiwalach organizowanych na terenie kraju.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU 


Zajęcia prowadzi:
Włodzimierz Kuca - Tancerz, dyplomowany nauczyciel tańca, choreograf, reżyser i scenarzysta, sędzia freestyle oraz pomysłodawca i założyciel Częstochowskiego Teatru Tańca. Reżyser, autor choreografii i scenografii takich spektakli jak: „Dworzec ZOO”, „Feniks”, Dracula”, „Co piszczy w trawie”, „Apokalipsa”, „Edyp”, „Promocja”, „Dziewczyna z pomarańczami”, „Dzwonnik”, „Sprzedawca marzeń”. „Aion”, „Kopciuszek”, „Kochankowie dnia historia jednej fotografii”, „Witkacy”, „Orfeusz” nagrodzony Złotą Maską , „Apasz”, „Wyspa skarbów”. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym im. A. Mickiewicza w Częstochowie, Ośrodkiem Promocji Kultury GAUDE MATER oraz innymi instytucjami kulturalnymi z terenu Naszego Miasta i poza jego granicami. Prowadzi konsultacje w zakresie choreografii i tańca dla zespołów i szkól tanecznych w wielu Polskich miastach.
Członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Polskiej Federacji Tańca i Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego. Do roku 2008 pełnił funkcję V-ce Prezesa Polskiego Towarzystwa Tanecznego Okręgu Freestyle.
Organizator imprez tanecznych, takich jak: Ogólnopolski Akademicki Turniej Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Zawodowych Par Tanecznych (rejestrowany przez I Program TVP), Mistrzostwa Polski Schow Dance, Krajowe Mistrzostwa Polski Internationale Dance Organization Hip-Hop, Electric Boogie i Breack Dance – eliminacji do Mistrzostw Europy i Świata.