Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

XXXIII Regionalne spotkania z poezją i prozą - wrażliwość na słowa - protokół i galeria

XXXIII Regionalne spotkania z poezją i prozą - wrażliwość na słowa - protokół i galeria

Protokół finału regionalnego XXXIII Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą "Wrażliwość na słowa dla dzieci i młodzieży"

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, 27-28 kwietnia 2022

Komisja Artystyczna:

  1. Anna Nabiałek – instruktor teatralny, pedagog, animator kultury,
  2. Karolina Mrugalska – wokalistka, instruktor ds. muzyki w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie,
  3. Wojciech Kowalski – aktor teatrów niezależnych, instruktor teatralny                       
    po wysłuchaniu 50 uczestników we wszystkich kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

fundatorem nagród i wyróżnień w postaci kart prezentowych EMPiK jest Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie.

W pierwszej grupie wiekowej (uczniowie klas I-III SP):

  • I nagroda Alicja Salwa Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego we Włodowicach Filia w Zdowie,
  • II nagroda Maja Pokorska Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Popowie,
  • III nagroda Maja Wilk Szkoła Podstawowa w Kusiętach,
  • równorzędne wyróżnienia:
    • Anna Stępień Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach Letnisku,
    • Wojciech Grabny SP w Piasku.

W drugiej grupie wiekowej (uczniowie klas IV-VI SP):

  • I nagroda Krzysztof Latuszek Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Zajączkach Pierwszych,
  • II nagroda Zuzanna Gołuchowska Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego we Włodowicach Filii w Zdowie,
  • III nagroda Anna Kołodziejczyk Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łaźcu,
  • równorzędne wyróżnienia:
    • Zuzanna Szecówka Szkoła Podstawowa im. kpt. L. Teligi w Poraju,
    • Amelia Wcisło SP im. Pokoju w Żarkach Letnisku.

W trzeciej grupie wiekowej (uczniowie klas VII-VIII SP):

  • I nagroda Wiktoria Herman Zespół Szkolno – Przedszkolny  im. J. Kochanowskiego w Aleksandrii,
  • II nagroda Wiktoria Bażak Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rębielicach Królewskich,
  • III nagroda Marcel Misztal Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie,
  • wyróżnienie: Bartosz Wydmuch Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westerplatte w Lublińcu.

Podpisy Komisji. 

Załączniki

Zobacz podobne
Logo internet -poziom.jpg
10.10.2024

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego Video, ergo sum - Widzę, więc jestem" - zgłoszenia do 10...

Baner - poziom-2.jpg
20.06.2024

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, Akademia Soward oraz Fundacja Soward - Kolorowa Edukacja serdecznie zapraszają na wyjątkowe widowisko...