Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Janowski SOKiS ma nową siedzibę

Janowski SOKiS ma nową siedzibę

18 czerwca 2021r. w Janowie odbyła się uroczystość otwarcia Centrum Usług Społecznościowych.

Była prezentacja historii zaadaptowanego na Centrum budynku, symboliczne przecięcie wstęgi, gratulacje od zaproszonych gości, występ Zespołu Folklorystycznego Janowianie oraz zwiedzanie obiektu.

Serdeczne życzenia i gratulacje władzom samorządowym oraz Annie Tarczyńskiej dyrektorowi Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Janowie złożyła również Małgorzata Majer, dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie.

Kiedyś budynek był siedzibą Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”. Obecnie jest to miejsce integracji społecznej i kulturalnej aktywności mieszkańców Gminy Janów. Swoją siedzibę ma już w Centrum m.in. Jurajski Klub Seniora oraz Zespół Folklorystyczny Janowianie.

Zobacz podobne
69-OKR - baner poziom.jpg
24.04.2024

Terminy eliminacji konkursowych 69. OKR organizowanych przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie: 24 kwietnia 2024, godz. 10.00- eliminacje dla...

Inne z tej kategorii
Praca Konkursowa - Barwy - autorstwa M.-Gaworska. Na obrazie znajduje się zamek w Olsztynie sród kolorowych drzew i kwiatów.
07.10.2021

Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do udziału w VIII Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci pt.: „Barwy Jesieni na Jurze”....

Plakat - Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku. Wojewódzki Konkurs Piosenki - Mój Ulubiony Przebój - Kłobuck 2021. Grafika kobiety w słuchawkach, obok grafika złotych nut.
16.09.2021

Plakat - tekst alternatywny Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku. Wojewódzki Konkurs Piosenki Mój Ulubiony Przebój - Kłobuck 2021. Grafika...

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Senioralnych
08.09.2021

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Senioralnych „Polska Złota Jesień”. Festiwal o randze Konkursu skierowany jak do chórów i zespołów wokalnych,...