Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Jura Senior Festival - Poręba 2024

Jura Senior Festival - Poręba 2024

„JURA SENIOR FESTIVAL - Poręba 2024


22 marca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie odbędą się przesłuchania do piątej edycji Jura Senior Festival. Tegoroczna edycja wspófinansowana jest przez Fundację ORLEN w ramach VI edycji konkursu „Moje miejsce na Ziemi. Patronat Honorowy nad festiwalem objął Burmistrz Miasta Poręba - Ryszard Spyra.

Soliści, duety, koła gospodyń, zespoły, chóry. W tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu Jura Senior Festiwal, wziąć udział może każdy. Pod warunkiem oczywiście, że potrafi śpiewać lub gra na jakimś instrumencie. I skończył 50 lat.


Pierwszy etap to przesłuchanie. Ma ono formę występu „na żywo” lub online. Przesłuchania odbędą się 22 marca w sali widowiskowej porębskiego MOK-u. Zespoły za pomocą serwera wetransfer mogą przesyłać swoje prezentacje na adres e-mail: festiwal@mokporeba.pl Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca. Uczestnicy festiwalu, który na dobre zagościł w Porębie, zobowiązani są do zaprezentowania dwóch dowolnie wybranych piosenek rozrywkowych w języku polskim.
Drugi etap  to Koncert Laureatów, który odbędzie się już 23 marca. W komisji Jury zasiądą prawdziwe gwiazdy sceny muzycznej: Grzegorz Poloczek, Henryk Czich (Universe) oraz Aleksander Woźniak. 


Organizatorzy: Stowarzyszenie Studio ART w Porębie, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, Urząd Miasta Poręba
Współorganizatorzy: Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie.
Partnerzy: Ogólnopolska Karta Seniora, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „NESTOR”.
Patronat Medialny: TVP3 Katowice, Głos Seniora, Radio BEST, Lokalni Kulturalni

Załączniki

Inne z tej kategorii
267-akt-fotob.png
22.12.2023

Serdecznie zapraszamy solistów, duety, zespoły a także chóry do udziału w dziewiątej edycji Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Łazy 2024!...

MFKiP-eliminacje1-scaled.jpg
27.11.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w 30. Jubileuszowym Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika w Będzinie Termin...