Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Sortuj:
alfabetycznie
wg dat

logo projektu MUKiS

Mobilny Uniwersytet Kultury i Sztuki - projekt edukacyjny realizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie od 2015 r., obejmuje 9 programów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i seniorów gmin województwa śląskiego z następujących dziedzin:

- teatr i literatura,
- edukacja filmowa,
- fotografia,
- kultura ludowa,
- plastyka,
- muzyka,
- taniec i choreografia,
- grafika komputerowa,
- akustyka.

Celem projektu jest kompleksowa edukacja kulturalna uczestników, a w szczególności rozwój wiedzy z zakresu kultury i sztuki, kształtowanie kreatywności i kompetencji w dziedzinie sztuki, a także postaw i zachowań twórczych indywidualnych oraz społecznych. Jest projektem edukacyjno-animacyjnym.

Aktualności

22 września 2021
Mukis_foto4.jpg

Warsztaty Fotograficzne dla dzieci i młodzieży - Świetlica Osiny. /20.10.2021/ Prowadzący Sławomir Jodłowski. Foto Karol Zieliński

czytaj więcej
29 lipca 2021
Trypty2.jpg

MUKIS W RĘDZINACH 14.07.2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Rędzinach odbyły się warsztaty wokalne w ramach Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki.

czytaj więcej
29 lipca 2021
Trypty2.jpg

MUKIS w Krzepicach 26.07.2021r. w Gminnym Ośrodku w Krzepicach odbyły się warsztaty umuzykalniające, które poprowadziła Martyna Borowska.

czytaj więcej
28 lipca 2021
Trypty2.jpg

Członkinie i Członkowie Klubu Seniora "Młodzi Duchem" w Konarach uczestniczyli w warsztatach tworzenia kwiatów z papierowych serwetek. Zajęcia w...

czytaj więcej

Zobacz również

Do pobrania